| Rizer a întrebat:

n-am mai intrat de mult pe aici dar azi am o intrebare
As vrea sa dau la Facultatea de Ecologie si Protectia mediului, ce ziceti, aveti prieteni, cunoscuti care sunt sau care sunt deja la aceasta facultate sau poate chiar voi...as vrea niste parari personale despre asta, sunt indecisa am gasit pe net informatii dar vreau sa stii din perspectiva unei pareri personale daca este greu, sau foarte greu1
Va rog sa-mi raspundeti!

1 răspuns:
| Disy a răspuns:

Ai grija ca o sa mananci chimie si biologie pe paine, dar daca iti place e mai mult decat bine.Momentan,pe romani ii doare in basca` de mediu si nu stiu cat de repede iti vei gasi un job, sau cat de bine platit...Alege cu cap facultatea, nu doar pentru ca ai auzit tu ca e usoara, ca nu ai mult de invatat etc. Pupici