| camy36 a întrebat:

Buna,nu am reușit să termin liceul din motive personale și am rămas cu 11 clase de liceu, ași dori să il termin, să dau bacul și să fac o facultate însă întrebarea mea este pentru a termina liceul trebuie să fac toți cei 4 ani de seral? S-au există posibilitatea să fac doar clasa 12? Mulțumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, nu faci 4 ani la seral. Continui de unde ai rămas. Trebuie sa ai un act doveditor ca ai făcut 11 clase. (Foaie matricolă ceva).

| LittlePoppy a răspuns:

De obicei se continua de unde ai ramas. Dar cu dovada motivelor medicale sau altele solide.
In cel mai rau caz, ti se considera 10 clase si reiei cu a 11-a.
Felicitari pentru intentie.

| Georgiana230 a răspuns:

Din câte știu s-ar putea sa poți continua de unde ai rămas

| camy36 explică (pentru Georgiana230):

Mulțumesc frumos pentru răspuns

| camy36 explică:

Mulțumesc frumos pentru raspunsuri