| Luissa123 a întrebat:

.nu prea facem biologie serioasa la scoala si mie teama ca in clasa 9-a o sa avem al 3-lea exam la biologie si nu o sa stiu nimic... exista ceva pe net unde sa pot studia biologia de la cap la coada?

1 răspuns:
| dydysweet a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa dai la biologie poti sa alegi dintre ea fizica chimie si info daca esti la mate info.pe net nu este foarte greu sa gasesti si sa intelegi.cl mai bine este sa iti cauti caietele din a5a,a6a,a7a si a8a si sa te uiti pe ele sati aduci mainte dar daca nu le imi ai incearca sa afci rost de la niste prieteni sau de la cineva din famile o ruda sau cebva care o trecut prin asta.de pe net nu te sfatuiesc sa iei pentru ca sunt folositi niste termeni care foarte greu ii intelegi:X