| Railly a întrebat:

Buna! O mica curiozitate : Testele predictive se vor trece in catalog?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Teoretic, aceste note NU ar trebui să se treacă în catalog!

Acum, "depinde" de profesor...
În ziua de azi, fiecare face ce VREA happy

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Depinde, noua profa de romana si de mate ni le treceau, dar doar daca voiam noi sau eventual le treceau, dar adaugau un punct din tema de vacanta. Plus ca asta o faceau pentru ca era semestrul scurt, si trebuia sa luam note multe intr-un timp scurt(pentru ca suntem si multi in clasa), dar acum, pentru ca s-a lungit primul semestru, banuiesc ca nu o sa le treaca pentru ca e destul timp de luat note.
Succes!

| BlackDarkAngel a răspuns:

Nu,niciodata. Sa fie prea nebun profesorul sa treaca notele de la testele predictive in catalog. Acele teste se dau pentru a va testa cunostintele si ce v-a ramas in cap dupa o lunga vacanta laughing))

| LoLiPoP101 a răspuns:

Nu... dar s-ar putea sa va ameninte cu asta :*

| BiancaBiaaaa a răspuns:

E posibil doar daca vrei, desi unii profi poate nu accepta thinking