| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva sa-mi dea cateva detalii despre facultatea de marketing? Cat de grea este, si cam in ce masura iti gasesti de lucru dupa facultate?

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Greutatea facultatii tine de cunostintele de baza pe care le ai si de cat de mult vrei sa inveti, dar tinand cont de numarul mare de studenti care o termina si aproape ca nu stiu cum arata o sala de curs, tind sa cred ca e destul de usoara. Cu gasitul locului de munca... putin probabil, doar in cazul in care termini in primii 5-10 pe facultate, altfel sanse minime sa gasesti ceva in domeniu.