| Elizabeth_9546 a întrebat:

Practicati vreun sport? Daca da, care este acela?happy
Eu am practicat Yoga, dar m-am lasat de ceva vreme. happy
Fundita, la cel mai frumos sport! happy

Răspuns Câştigător
| qtheodora a răspuns:

Baschethappy

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar de cand e Yoga sport, desteapto?

| SnowBella a răspuns:

Echitatie... E foarte placut sa-l practici, mai ales dupa o zi/saptamana stresanta (nu ca as avea eu zile stresante). Este, intr`adevar, costisitor (si foarte greu, in acelasi timp), dar merita.

| ElShaarawy a răspuns:

Fotbal.

| darkglass a răspuns:

Salut eu sunt la un liceu cu profil sportiv de fapt colegiu sunt de cativa ani.Am facut atletism vreo 3 ani dar.nu mi-a placut foarte multhappyimi placea proba de viteza si lungimea... apoi am mers ca sa imi mai ocup timpul sa fac si karate do shotokan si am realizat ca mi-am gasit sportul care mii se potriveste,e disciplina,respect iti pune fizicul si psihicul in miscare,iti antreneaza reflexele, e idealhappysunt doua probe kata=lupta cu adversar imaginar si kumite lupta cu adversar imaginar, e un sport special

| alinnephilim a răspuns:

Inot. happy love struck si acu o sa incerc o luna la kick box, simt nevoie sa dau in tot ce misca laughing si macar sa ma descarc acolo de stres tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voleiul, desi pare deloc complicat, 6 fete pasand mingea si lovind-o in terenul advers, e destul de dificil. Tine de strategie si mobilitate, trebuie sa fii cat mai rapid si concentrathappy

| spike625 a răspuns:

Am practicat voleiul

| kikita99 a răspuns:

Buna eu practic de 6jum balet ac anm am 12 si nu vreau sa ma las pentru ca am muncit ff mult si nu vreau sa abanonezi jum balet ac

| Anne_9288 a răspuns:

Karate Traditional.