| Anaaaa13 a întrebat:

Prezenta la simularile in clasa a XI-a este obligatorie?

7 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Nu... Dar s-ar putea sa fi luat in vizorul directorului si cine stie ce se poate intampla, ba chiar si a dirigintelui tau. Daca iti stii adevarata valoare adica cea slaba exact cum e, mai bine nu te duci, sfatul meu, decat sa te faci de ras... Mai bine stai asa. Alea sunt ca sa iti arate adevarata valoare

| IIIshaneIII a răspuns:

Daca ai ceva cu adevarat important poti chiulii, dar daca nu e recomandat sa te duci iti faci o idee despre nivelul tau

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Da. E simulare ca sa te pregatesti pentru bac. Azi lipsesti la simulare. Maine la bac (metafora)

| georgyanaaa a răspuns:

Nu cred acolo este ca sa poata vedea ce ai invatat din 1, 5 si in a sasea te testeaza pentru cls 7 sa vada cam cum va mai pregatesc pentru cls 8 dar ar fi bine sa mergi sa vezi si tu

| Sociopatul a răspuns:

Nu cred ca ai nimic de pierdut daca mergi, si nu cred ca e obligatorie ca nici sa te inscrii nu e necesar.

| JustAskingBruh a răspuns:

Nu

| specter234 a răspuns:

Nu