| hp1uk a întrebat:

Referitor la BAC, ce punctaj trebuie sa primesc minim la proba de competente digitale ca sa promovez? Am vazut ca totalul este de 100 de puncte si ca nu se acorda puncte din oficiu. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sayWhaaat a răspuns:

Deci si eu dau competentele anul asta si chestia e in felul urmator. Aici nu poti sa pici, in functe de punctajul obtinut primesti un calificativ, si anume : utilizator începător (0-25 puncte), utilizator de nivel mediu (26-50 puncte), utilizator avansat (51-74 puncte), utilizator experimentat (75-100 puncte).
Bafta la BAC!

1 răspuns:
| Dariusuu a răspuns:

Păi să promovezi este de 10 puncte, dar cu siguranță te vei descurca.

Numai bine.