| Maria_Iusty_1993 a întrebat:

Rog seriozitate! Am ajuns la mijlocul vacantei iar din caietul de vacanță de matematică (200 de pagini) am lucrat doar 80 de pagini.
Colega mea în 2 săptămâni a terminat tot caietul! Cum pot sa termin și eu mai repede?!? Cate ore pe zi sa lucrez și câte pagini pe ora sa fac?!
P.S lucrez mai încet de felul meu

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Mai ai doua luni pana la scoala.Care mijlocul vacantei? Daca ea a scris in doua saptamani crezi ca a facut si bine?

1 răspuns:
| SADNESSMACHINE a răspuns:

Nu iti fa griji, lucreaza in felul tau pentru ca pana la sfarsitul vacantei si poate mai repede, l vei termina. BAFTA!