| Ana903 a întrebat:

Buna! Sambata merg la olimpiada de lb engleza si vrea sa stiu cateva informatii. Olimpiada se tine la un alt liceu, de unde stiu in ce sala trebuie sa merg? Si avem voie cu ghiozdan in sala?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se vor afisa liste cu numele la intrarea in liceu.
Acolo iti vei vedea numele!
Nu cred ca te vor lasa cu ghizdan in sala, ca nu ai nevoie decat de buletin/carte de identitate si pix ori ceva de scris.

| sierra1 a răspuns:

Ai intrebat-o pe profă-ta? Ea e cea mai in temă.

... dacă nu-ți zice, ia de aici: pe uși la școala aia, o să găsești ce cauți, bagajele le lași la sala cu bagaje

| Sophieka a răspuns:

Pai nu comunici cu profesorul?

| AntoniozNx a răspuns:

Intreaba liceul unde se tine olimpiada.