| 熊Panda熊 a întrebat:

Se face educatie tehnologica la liceu, profil stiintele naturii? NU AM FACUT DELOC ED. tehnologica anul acesta, fiindca profesoara ne lasa sa ne pregatim la mate si la romana. E grea materia de a 9-a?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi materiile & nr de ore la linkul :
http://www.tvrcs.ro/trunchi_comun.php
Materia de la clasa a 9-a este puţin mai grea decât cea din clasa a 8-a :)

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La știinţele naturii, la știinţe sociale și la mate-info nu se face, atâta știu sigur. La ceva profil tehnic poate se face dar se numește altfel.

| akashi4 a răspuns:

Nu la liceu nu se mai face ed. tehnologica indiferent de profil