| GoLoveYourself a întrebat:

Bună! Se invata bine japoneza la utcb? Sunt destule cursuri pentru a atinge un nivel avansat?

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Salut. Din cate stiu in UTCB se face engleza, germana si franceza. Nici la fils nu stiu sa se faca japoneza. Unde ai auzit?

| GoLoveYourself explică (pentru UserRo10):

Am vazut ca au o sectie de traducere si interpretare cu un optional de limba a 3a unde imi pot alege japoneza. Dar nu stiu daca e de ajuns acest optional pentru a atinge un nivel bun de fluenta in japoneza.
http://dlsc.utcb.ro/trad/licenta/curriculuml.html