| ___Eul3 a întrebat:

Buna seara! Am trimis acum o saptamana o cerere de retragere a studiilor pe mail ul facultatii,iar inapoi am primit raspuns ca cerere a fost primita, si sa astept decizia de exmatriculare,sa verific in contul de student,iar mai apoi sa ma duc sa imi retrag diplomele de bac si foaia matricola.
Are cineva idee unde trebuie sa intru ca sa vad decizia de exmatriculare daca am primit o?
Pe evidenta studentilor, iar mai apoi unde trebuie sa apara decizia de exmatriculare?
Multumesc!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fiecare facultate are alt site, alte reguli.
Cauta prin site-ul facultatii sau intreaba de la secretariat!

| Cipi1212 a răspuns:

Pe site-ul facultății.