| EsteraVLE a întrebat:

Buna seara,
Baiatul meu a intrat la Liceul Teoretic "George Calinescu" din Bucuresti.
As dori, daca se poate, cateva informatii despre acest liceu (care este programul dimineata/dupa-amiaza, profesori, etc.)
Orice informatie este bine-venita!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LisaJulie a răspuns:

Profesorii sunt destul de buni! Programul se discuta la începutul anului

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Liceul are program dimineata, doar cursurile de la seral se tin dupa amiaza.
Profesorii sunt buni cu copii care invata si merg zilnic la scoala si sunt rai cu copii care chiulesc sau sunt puturosi.

| EsteraVLE explică (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru raspuns!
Intre timp am ajuns la liceu la inscriere... cls 9-10 dupa-amiaza (de la.13.30) iar cls. 11-12 dimineata (de la 07.30)

| MeaCulpa a răspuns:

Daca e liceu din capitala...imi pare rau doamna...nu e de bine. Glumesc desigur?‍♂️