| Biu_7672 a întrebat:

Buna seara, Bucuresti. happy Ajutati-ma sa ma decid asupra unui liceu puppy dog eyes media mea 1-7 e 9.20, stiu ca nu e foarte relevant fiindca imi trebuie si examenele si cls a 8`a la medie, dar asa, orientativ. Ma descurc mai bine pe uman ( stiinte sociale, filo, etc ) si nu prea stiu in ce liceu sa ma duc. Spuneti-mi cateva licee cu medii sub 9, peste 7.70. Voi in ce liceu sunteti si ce profil? Multumesc.

1 răspuns:
| kyGirL a răspuns:

Peda,Traian,Decebal depinde unde vrei sa te incadrezi daca vrei sa faci si engleza sau franceza ca normal trebuie sa te incadrezi la o limba straina...Dar cel mai recomandat de mine ar fi Peda pentru ca acolo faci si pregatire inainte de examene sau teste calumea...Dar acum si depinde de profesori dar majoritatea sunt foarte buni si preda foarte bine:X