| cats273839 a întrebat:

Buna seara! Ce parere aveti de liceele private? Se preda bine? Daca puteti sa imi recomandati un liceu privat bun din Bucuresti, dar totusi sa nu fie foarte scump.

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

La licee private se duc mai mult cei care nu prea vor sa mearga la ore (bine, nu ma refer la alea cele mai scumpe unde se duc copii de bani gata). La toate liceele se preda bine ca doar exista programa scolara, depinde de elev daca vrea sa invete