| raluca a întrebat:

Buna seara,

Doresc sa stiu unde pot urma cursuri de limba franceza pentru incepatori. Ma intereseaza sa pot participala aceste cursuri sambata dupa ora 10.00.
Va multumesc frumos.
O seara placuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu e sa gasesti un profesor dippus sa te medicteze.Sau inscrie-te la Institutlul Eurocor, ei iti trimit cursurile prin posta, si-ti faci programul de invatat cum vrei.

6 răspunsuri:
| stardeea a răspuns:

Si noi ce sa facem...ne bucuram de dorinta ta... unde e intrebarea

| deealexx a răspuns:

spune`mi de unde esti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa gasesti un profesor dispus sa te mediteze. Sau incearca la Eurocor, ei trimit cursurile prin posta si-ti faci programul de invatat cum vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Institutul Eurocor

| sexy a răspuns:

In acest caz, sfatul cel mai potrivit ar fi sa urmati un curs online.
Mult succes in invatarea limbii franceze.
Bisous!