| VikyPtm a întrebat:

Buna seara dragi compatrioti nevoiti la invatatura, vin si eu cu o intrebare.
Am o carte cu subiecte de bacalaureat 2013 cu 55 de lucrari propuse de M.E.C.T.S [Ministerul Educatiei, Cercetarii, Tineretului şi Sportului] si sunt curios daca defapt unul dintre acele subiecte v-a pica? sau de exemplu daca din cele 55 de subiecte propuse vor fi partea 1 de la unul dintre subiecte, partea a 2 si a 3 lafel?

Răspuns Câştigător
| maria6 a răspuns:

Slabe sanse, dar daca le rezolvi, vei sti cu siguranta la Bacalaureat. Aceleasi cerinte vor fi, doar ca referitoare la alte fragmente literare.