| Brieezer a întrebat:

Pentru dosarul de bursa sociala, este necesara depunerea documentelor de venit ale tuturor membrilor familiei pe ultimele 3 luni. Problema este urmatoarea : Am avut anul universitar trecut bursa de studiu, care s-a acordat inclusiv in vacanta. Aceasta bursa este considerata un venit pentru mine, si ar trebui sa il declar in dosar? sau nu?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In stabilirea venitului pe membru de familie nu se ia in considerare bursa primita de tine.