| andr33a92 a întrebat:

Bună seara! Sunt studentă la master anul 2, însă din motive personale nu am ajuns la cursuri implicit am pierdut anul.
Cum trebuie să procedez pentru a repeta anul 2. Se numește "reînmatriculare" sau "repetarea anului" am căutat pe site-ul Universității, însă nu m-am lămurit.
Vă rog frumos sa ma ajutați cu o informație. Multumesc ????????

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vorbeste prima data cu profesorul tau indrumator (la master).

| sierra1 a răspuns:

Recomandare sănătoasă: du-te la secretariat, expune-ți problema și capeți un răspuns DOCUMENTAT (precis sunt niște chestii pe care nu le știm/știi)

| Cipi1212 a răspuns:

Te duci la secretariatul facultății și îți spune cineva de acolo.