| darkfireforever a întrebat:

Buna seara, TPU! Am nevoie sa vorbesc cu cineva care s-a transferat de la profilul real pe profilul uman in legatura cu diferenta la latina! Chiar a fost grea, a reprezentat ceva sau a fost vreo formalitate? Va rog sa imi raspundeti doar daca ati dat si voi acest examen!

3 răspunsuri:
| adriantraian a răspuns:

Salut! Eu sunt la real, dar am prieteni la uman care spun ca nu se pune accent pe latina, adica oricum nu o sa te ajute cu nimic.

| darkfireforever explică (pentru adriantraian):

Dar diferenta la latina pe care o voi da ca sa ma transfer va fi grea? Va conta?

| adriantraian a răspuns (pentru darkfireforever):

Nu stiu...nu stiam nici ca trebuie sa dai ceva ca sa te transferi.