| georgica112 a întrebat:

Buna seara TPU! La sfarsitul clasei a 8a am dat probe la Liceul Pedagogic dar am cazut sad (a fost o drama pentru. mine) dar incet m-am resemnat si totusi visul meu este sa devin invatator! Acum fac Lic.Economic (cls. a11a) nu am nici o problema ca sunt primul pe clasa!
As putea sa ma transfer anul acesta la Pedagic?!? in al 2 lea semestru. mai dau vreo proba sau diferenta ori conteaza numai media primului semestru?!

1 răspuns:
| adeade a răspuns:

Nu cred ca mai poti parerea mea.