| Spirituallife a întrebat:

Buna seara,vreau si eu sa stiu daca se castiga bine ca medic veterinar, multi spun ca mori de foame cu meseria asta, acum eu nu stiu ce sa cred..Ma tot invart intre medicina veterinara si asistenta medicala generala (stiu ca n au treaba una cu alta) si vreau sa stiu ce varianta ar fi mai buna.

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Cum să mori de foame, când e plină lumea de câini și pisici? Și crește încontinuu numărul celor care dorm cu ei în pat și îi pupă în bot. Nu știu dacă îi mai pupă și în altă parte, dar în bot știu sigur.

| Sophieka a răspuns:

Tu vrei sa devi una dintre aceste doua pentru bani si habar nu ai de tine, ce ai vrea sa devi cu adevarat.

Macar nu alege sa devi medic de animale... Sunt destule animalute necajite care ajung pe tot felul de maini nemernice, nu e nevoie de inca o persoana ca tine la care sa ajunga.

Si iti mai pui si numele aici: SpiritualLife... Nu prea esti spiritual!