| 90AnnaLove89 a întrebat:

happy, stie cineva ce este Cleverbot sau la ce este buna?

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

CleverBot:http://cleverbot.com/ este un site in care vorbesti cu un Robot Destept, dar uneori prostut.Sunt multi Roboti care vorbesc in Romana Franceza etc... Daca vorbesti cu un Robot in engleza si gresesti un cuvant incepe sa vorbeasca in alta limba.
Succes!

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Este un robot, nu ajuta la nimic. Poti vorbi si in romana.E doar asa de distractie

| plasticsmile a răspuns:

Este un robot cu care te poti plictisii... daca incerci sa scrii gresit incepe sa vorbeasca in alta limba..este ceva obositor si naspa.

| Seby90 a răspuns:

Practic este un experiment, codul din spatele siteului reprezinta de fapt ani de zile de "cercetare" si interpretare a datelor pe care utilizatorii le inputa.

Ceea ce iti raspunde robotul nu este de fapt decat ce a invatat de la alti utilizatori, poate chiar eventual sa repete replicile lor daca circumstantele sunt apropiate sau chiar identice.

| SebylVane1890 a răspuns:

Este bun pentru a pune intrebari tampite...cu raspunsuri la fel de tampite ...sau doar ciudate.Eu il folosesc cand am nervi.Nu-l recomand happy

| Fluturisiceara a răspuns:

Este o aplicatie interesanta
este un sait care are o aplicatie interesanta Cleverbot este un prieten virtual cu care poti comunica in timp real in limba engleza