| AnaMariaNovany a întrebat:

stie cineva daca regula cu testele dupa 2 saptamani de incepere a scolii presupune nota pusa in catalog? eu stiu ca nu dar nu-s foarte sigura...si inca ceva-se va da, la toate materiile? e o regula noua asta, introdusa d-abia de la inceperea anului scolar de acum.nu-s a 5-a ca zici ca -s teste predictive din 1-4, asa ca ...in fine! spuneti-mi plsssss

Răspuns Câştigător
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

cand eram de varsta ta nu am avut acest test
Sora mea trece in a 5-a si va da acest test si din cate am aflat nota nu se va trece in catalog, nu va fi un test greu pentru ca va da o revizuire a meteriei din cls 1-4
Da la toate materiile (importante ) vei primi test adica la romana si mate in principiu si vei mai primi la stiinte, geografie si istorie

Notele la testele asctea vor arata o parte din media ta dar nu se vor trce in catalog
Succes
Funda?

2 răspunsuri:
| kathgilbert a răspuns:

Nu se vor trece in catalog, din cate am auzit.

| lSchizo a răspuns:

Baii eu din cate stiu nu se trece. big grin