| laramihailescu a întrebat:

Buna!

Stie cineva daca te poti transfera de la Facultatea de Litere la aceeasi facultate doar ca in alt oras? (master)

Nu gasesc nimic pe site-ul facultatii. Rog frumos cine detine informatii sa imi raspunda…

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Fiecare facultate are regulamentul ei. Sigur il gasesti pe net. Cauta acolo la sectiunea transferuri.
In mod normal se poate face transfer dar trebuie ca facultatea cea noua sa te accepte deci trebuie sa mergi mai intai acolo sa intrebi