| anonim19151915 a întrebat:

Stie cineva la ce ora se afiseaza REZULTATELE SIMULARII NATIONALE? Le pot gasi si pe internet, sau singura sursa este scoala?

7 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

La mine s-au afisat ieri, la scoala.Nu cred ca le afiseaza si pe net.Bafta!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat din ce judeţ eşti...

Rezultatele ar TREBUI să fie afişate pe site-ul Inspectoratului Şcolar Judeţean!

De asemenea, poţi să le găseşti afişate la avizierul şcolii sau pe pagina web a şcolii ( dacă are aşa ceva )...

Toate cele bune.

| gingergirl1 a răspuns:

Eu am inteles ca se afiseaza si pe net
Noua ni le-a adus astazi dar le va afisa maine, notele ni l'ea spus doamna de romana.
NU ma asteptam la asemenea note, in special la romana, doamna de romana mi-a zis ca mo lucrare in jur de 7.50-8 si pe lucrare scria 5.65.NU inteleg unde am gresit! Ultimul exercitiu l-am gresit(de la sub 2) Si doua incomplete.Dar restul le-am facut pe toate sad La compuneri sau demonstratii ma descurc cel mai bine deci ma indoiesc sa fi gresit la ultima compunere si demonstratia de la subiectul 1 ....cu matematica nu am fost prietena niciodata dar m-am corectat cu BAREMUL inainte si imi iesea 5.50 si am luat 4.20 crying Am inteles ca ne-au dat note mai mici ca sa ne motiveze :/ In fine, cred ca vi le vor afisa maine dimineatawinking
Si sper sa nu ai surprize neplacute...

| anonim19151915 explică (pentru gingergirl1):

Nu am avut surprize neplacute... Din contra! Am luat 9.60 la matematica si 9.50 la romana! happy Inca mai ai timp pana la examenhappy

| gingergirl1 a răspuns (pentru anonim19151915):

Impossibleeee,imposibleeee,implosisibleee laughing)))
Pff...brovo oricum, am exista si copii din astia laughing

| Celentano1 a răspuns:

Cel mai probabil le vei vedea afisate la scoala, pe net nu cred ca sunt puse/