| alllelxxxandraa a întrebat:

Buna, stie cineva sentimentul ala cand este totul bine si frumos si dupa dintr-o data te simti ca si cum nimeni nu te iubeste... si ca este totul nostalgic? Nu stiu cum sa explic...

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este frecvent in copilarie si la pubertate, cand totul se schimba intr-o secunda, din cauza imaturitatii.

| badpanda a răspuns:

Senzatia aia cant totul este bine si frumosc si brusc ai nevoie la baie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O, da.

Răspuns utilizator avertizat
| Zuzu1991 a răspuns:

"acum 16 ore | Jassmina a răspuns:
Da, este frecvent in copilarie si la pubertate, cand totul se schimba intr-o secunda, din cauza imaturitatii."

siii IAR BATE CAMPII

este normal in adolescenta
NU copilarie (copii s-ar juca toata ziua cu ORICE), nu in pubertate cand copii descopera lumea, ci in adolescenta cand ii lovesc hormonii