| Mariaaa333 a întrebat:

Stie sau are cineva bibliografia completa pentru Facultatea de Litere, Studii Europene la UB pentru anul 1? Nu conteaza din ce an. Sau unde as putea sa o gasesc? Imi trebuie doar niste titluri.

Incerc sa intru acolo anul asta si m-ar ajuta ca sa stiu la ce sa ma astept si ca sa stiu cam ce carti si materiale va trebui sa cumpar.
Mersi.

1 răspuns:
| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a răspuns:

Vuebsvbsbvfjbljshbduvcfbjhxdbzxhfvbudblzjbfvjhdbxjhbvfjhdbxjhbvjhxbljhdbfvuhudyfgbjhbdjvhbdbvbdflhvbohdbjhvbldk