| Bunaziuac a întrebat:

Buna? Stiti daca la facultate se schimba colegii dupa Anul 2 sau daca raman aceeasi pe tot parcursul facultatii? Depinde si de facultate acest lucru?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu se schimba colegii.

| elemonis a răspuns:

Buna.
Colegii raman aceeasi, insa pana termini facultatea pot fi colegi care nu mai doresc sa faca facultatea, ingheata anul etc. De asemenea, pana termini facultatea poti avea colegi in an complementar sau repetenti si colegi care vin prin transfer de la alte facultati.