| Edward121 a întrebat:

Stiti, fratele meu mic care trece in a 5-a a cautat informatii despre legendele olimpului care este de nivel de liceu! Lui i-au dat pentru a 5-a in vacanta la romana de citit Legendele olimpului un singur volum Cartile cu apolodor un singur volum Poveste fara sfarsit un singur volum Stapanul inelelor un singur volum harry pottter un singur volum cronicile din narnia un singur volum si basme cu zmei si el a terminat pana acum doar poveste fara sfarsit cartile cu apolodor si harry potter! Puteti sa imi spuneti un link unde ar fi ori o povestire pe scurt sau un film al unei carti din legende stapanul inelelor cronicile si basme cu zmei! Scuzati categoria! Multumesc ..Mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citit legendele alea intr-a 3-a.Nu sunt de liceu, sunt numai bune pentru a 5-a.
Carti:www.scribd.com
Filme:www. divxonline. biz
Rezumat:www.wikipedia.org sau pe google.

| Edward121 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Edward121):

Cu placere!

5 răspunsuri:
| Huruse a răspuns:

Stii,eu am o nedumerire ...De ce cate un singur volum? Ar fi fost mai usor sa le dea Legendele Olimpului toate volumele si basme cu zane...

| Edward121 explică (pentru Huruse):

Pai ar fi fost imposibil in 2 luni si 1 saptamana ca atat au avut vacanta ei sa citeasca cate vreo 20 de carti in loc de 7 happy