| Anaa939839393 a întrebat:

Buna! Stiti site-uri unde pot gasi culegeri online/pdf pentru Evaluarea de la clasa a VI-a, Matematica si Stiinte. Dar cat mai recente 2018-2021

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Evaluarea clasa a 6 a, e zero, zero importanță, zero notă deci ia manualele la mânuță, aia e "pita" ta

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Manuale edu. Gasesti manualele cele mai recente in varianta pdf, gratuit. Materiale mai gasesti si pe didactic daca nu ma insel. Desi nu vad de ce iti faci griji, eextrem de usoara, iei peste 9, 5 fara probleme. (daca nu scrii ca 3+7=37 sau alte minunatii de genul acesta, in sensul ca e usor, cata vreme esti atent / atenta