| EllyEllu a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si la vara trebuie sa imi aleg un liceu si chiar nu stiu ce sa aleg, am media peste 8, 50 si anul asta voi avea tot ceva de genul, ier la capacitate chiar nu stiu dar caut licee la care se intra cu medii bune nici 9, 40 dar nici 6. Ma puteti sfatui ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| Liana12 a răspuns:

De unde esti o.O? Daca esti din Bucuresti eu ti le sugerez pe urmatoarele : Cantemir Voda, Iulia Hasdeu, C.A. Rosetti ...si ar mai fii. C.A. Rosetti e tare smug Acolo vrea sa mearga o "prietena" big grin Sper ca te am ajutat happy