| Melissa_4345 a întrebat:

sunt clasa a`8a si am inteles ca anul acesta toate clasele de a `8a vor da examen la matematica si romana. Imi este foarte frica, mai ales ca am inteles ca nu o sa ne asiste profesori din scoala o sa vina din alta parte.si asa vor face peste tot la toate scolilesad
Asa este? Voi ce credeti ca o sa facem? o sa ne asiste profesori din scoala sau din alta parte?sad [vorbesc pentru cei care sunt a `8a]
spuneti-mi mai multe daca stiti voi pls
Aa si app dati`mi niste modele de examen 2011 si la romana si la matematica
Pls Dau fundita promithappy:*

4 răspunsuri:
| zambethツ a răspuns:

Asa mi-a spus si mie in a 8 a ca vor asista profesori si bla bla bla asta doar ca sa ne sperie sa ne pregatim mai bine. nu au asistat profesori si sincer am copiat la greubig grinsper sa ai si uh norocul astahee heesucces.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune mana si invata. un examen e un examen. examenele trebuiesc date personal si luate.nu mai merge cu; dau copii examen si de luat le iau parintii, sa para ca au odrasle destepte.cine nu a pus mana pe carte si s-a lasat in baza lui google, sa stie ca google nu da examene in locul lor.asa ca pastreaza-ti fundita si invata pentru examene.toaaaata materia. aveti de citit mama draga.lasati TPU-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... asa sa zis si la noistraight face dar ce sa mai credem. anul trecut cand earm in a7-a. tot asa le ziceau celor de a8-ta.ca vor aduce alt profesori, dar nu au adus pe nimeni, si au zis ca au copiat la limitalaughing...acum anul asta nu stiu ce s amia credstraight face no andreea daca vrei da-mi ID de mess si mai vb pe messwinking

| cezarutz112 a răspuns:

Dragutzo ce pot spune. cred ca doar ne fac ca s ane speriem sa invatam mai bine. nu cred ca vin alti profesorilaughing doar blufeaza. sperrolling on the floor... daca e de ceva si mai vrei sa conversam ID meu este :c3zar_96