| RebelleGirl97 a întrebat:

sunt cls 8 si as vrea sa ma duc la un liceu de muzica si actorie sau oricum ceva de genu, iar Dinnu Lipatti nu mi se pare cine stie ce...stiti cumva alte licee? Sau dati-mi si mie un site unde pot vedea mediile liceelor va rogg dau funda :*

4 răspunsuri:
| ioachimb a răspuns:

E cel mai bun Dinnu Lipatti, problema este daca intri...

| RebelleGirl97 explică (pentru ioachimb):

Am auzit niste vorbe legate de liceul Dinnu Lipatti ca cica sunt tigani si sa am grija, sa nu iau anturajul lor etc.in plus se intra cu 6 adica eu am media 9 fix pana acum si chiar ar trebui sa ma duc la altul mai bun cu o medie maii buna multumesc oricum de raspunsurile voastre happy

| marryax a răspuns:

Http://www.meditatii-mate.ro/......i2011.html e pe anul 2011 -2012:* succes

| Mamasita15 a răspuns:

In bacau este un liceu pe asemenea si e si pentru desen
se numeste liceul de arte si se intra cu note destul de bune