| Stallker a întrebat:

Sunt din Arad si trec pe clasa a 8-a.As vrea sa stiu ce licee din Arad au profile care sa te poti face programator...contabil etc.
Adica sa lucrezi la birou, calculatoare, informatica.

Scuzati categoria e cea mai cautata. happy Dau funda pentru raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Alegi un liceu cu specializarea de "Matematică-Informatică" sau "Economic" - vezi lista de la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/......iceu-pas-2

Toate cele bune.

1 răspuns:
| RedDeath a răspuns:

Mergi la un liceu de profil - matematica informatica - de acolo poti merge la aproape orice facultate! Inafara de medicina, filologie sau arhitectura.