| deeeeeeaaa a întrebat:

sunt din suceava si as dori sa ma transfer la un liceu in bucuresti din clasa a 11 `a.as dori sa stiu daca acest lucru este posibil tinand cont ca am am avut nota scazuta la purtare din cauza absentelor sad. chiar si 7 in clasa a 10 `a an in care am decazut un pic la invatatura. liceul pe care l`am facut a fost cel de informatica :-s. pls ajutati-am sad! va multumesc

7 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Daca esti dispusa sa platesti adica sa te duci la un liceu privat poti incerca sa te duci la L iceulo Cronos(are mateinfo, turism) sau la Liceul Hyperion care are mai multe profile.Succes!

| andrei_3917 a răspuns:

Liceul marin preda ar fi ok, acolo am prieteni si totul e ok si se intra cu media 7 si 15 asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu refati apsentele nu mai lipsi

| deeeeeeaaa explică:

Acum in t0amna intru intra 11`a? ce liceu imi recomnadati?:-s

| deeeeeeaaa explică:

Mss. ma voi interesah :X

| sallysirop a răspuns:

Eu cred ca poti sa te muti, nu sunt sigura, dar asa cred. oricum ai grija cum alegi liceu din bucuresti si apuca-te de invatat ca la anul dai bacu. tongue

| sadness_8987 a răspuns:

De transferat poti, dar mai indicat ar fi sa suni la secretariatul liceului unde vr sa te transferi si sa-i intrebi pe ei. Depinde si de liceul unde vr sa te muti, fiecare liceul isi are propriile reguli