| Dan550 a întrebat:

Buna,sunt in clasa a 8-a si as vrea sa stiu daca e posibil ca in semestrul 1 sa dau la geografie si in al doilea la istorie.
Parintii nu m-au lasat sa dau la istorie iar acum vreau sa stiu daca e posibil sa schimb in semestrul 2.
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| mihaiale a răspuns:

Nu se poate! Daca ai ales istorie va trebui ca si pe semestrul 2 sa dai tot la istorie!

| Fighter a răspuns:

Nu poti schimba materia la care dai teza deoarece nu se poate sa iti inchei media pe primul semestru cu teza la o materie si al doilea semestru sa nu mai ai teza la materia aia!

| monochrome a răspuns:

Parintii decid pentru tine? Tu ar trebui sa alegi la ce dai.
Daca vrei sa dai la istorie, da la istorie. happy