| ClaudiaDia a întrebat:

sunt in clasa a 8 a si urmeaza sa dau teza la geografie. nu prea ma descurc de aceea ma gandesc k poate m-ar ajuta o culegere de geografie un sit unde pot gasi? daca se poate pagina (link) cu cartea va rog mult... bye!big grin app FUNDA! raspunsul care imi este de ajutor

Răspuns Câştigător
| NewLife18 a răspuns:

Incearca sa scrii pe google: pro-librarie si dai pe primul link de acolo
funda?

3 răspunsuri:
| Diux96 a răspuns:

Daca nu te descurigi la geografie de ce nu dai teza din istorie?

| AnnAnne a răspuns (pentru Diux96):

Cred ca la istorie e si mai raulaughing...

| ClaudiaDia explică (pentru Diux96):

Pentru ca nu am de aleshappy