| xMissyCrissy a întrebat:

Sunt in clasa a 8a si am ramas cu situatia neincheiata la religie, iar profesorul mi-a spus ca datorita acestui fapt nu voi repeta clasa a 8a. E adevarat straight face?

Răspuns Câştigător
| Idc12345 a răspuns:

Si eu am un coleg in situatia ta si o profesoara a zis ca da, e adevarat ca va repeta clasa a8-a.Situatia ti se putea incheia doar in primele saptamani din semestrul 2, acum e deja prea tarziu.Eu asa am auzit, acum nu stiu.

1 răspuns:
| RoIT a răspuns:

Nu, stai linistit daca o inchieie pe sem 2 nu e problema se rezolva directorul iti va inchieia media.