| Hieer a întrebat:

Buna,

Sunt in clasa a 9-a la profil stiinte sociale. Ce ar trebui sa recapitulez? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

N-ai ce sa recapitulzi, modul de predare difera si poate chiar si informatia data, bucura-te de vacanta ca ai timp destul sa inveti in timpul scolii.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nimic, bucura-te de vacanta astfel incat atunci cand va incepe scoala sa fii adihnit/a fizic si psihic pentru un nou an scolar, care nu va fi deloc osor!

| Hieer explică (pentru neutrino):

Simt nevoia sa recapitulezlaughing

| neutrino a răspuns (pentru Hieer):

Vacanta este timpul in care ne putem permite sa ne imbogatim si cultura generala! Daca tu doresti neaparat sa citesti, atunci te poti interesa ce anume lecturi iti trebuie la romana si citeste-le pe acestea, si in acest fel te vei ajuta pentru scoala. La fel, poti recapitula partea de matematica unde crezi ca ai mari probleme!

| Hieer explică (pentru neutrino):

La profilul asta fac 2 ore de matematica pe saptamana, deci nu stiu cu ce m-ar ajuta prea multa recapitulare la matematica. Nu simt nevoia sa recapitulez la materia asta, fiindca n-am probleme.:d

| neutrino a răspuns (pentru Hieer):

Atunci recapituleaza sau studiaza ceea ce simti "nevoia"!