| daniel90987 a întrebat:

Buna sunt in clasa a VIII-a si locuiesc in judetul bacau imi iese media de admitere 6.91 si inca nu stiu la ce liceu sa dau dar m-am gandit la profilul,, Turism si Alimentatie" doar ca trebuie sa stau la camin asa ca caut un liceu cu conditii in camin bune si cu baie proprie(adica la fiecare camera o baie). Intrebarea este imi puteti spune niste licee cu camin in cara sa aiba(macar) conditiile de mai sus?(Desigur in judetul Bacau si daca se poate chiar in orasul Bacau)

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu crezi că in cămin esti ca la hotel? Baie proprie in cameră, ce esti presedintele romaniei? Faci sacrificii ca pentru tine faci liceul, si mă rog de ce vrei la cămin, stai acasa la tine si faci naveta ca este mai ieftin, sau daca nu, accepti ceea ce ti se oferă nu faci mofturi, ca ramîi cu ele cu mofturile.