| Alexandra_1516 a întrebat:

sunt in clasa a12a si nu m-am hotarat unde sa dau la facultate:-| care ma poate sfatui care ar fi de viitor?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Eu nu te-asi sfatui sa dai la informatica sau ASE pentru ca sunt deja prea multi cei care dau la astea 2 si peste cativa ani nu va mai valora nimic.Mai bine vezi la ce te pricepi mai bine, uita-te pe net la lista de facultati si alegeti-o pe cea care ti se potriveste.Ai putea de ex sa faci o facultate de limbi straine si sa ajungi translator...

1 răspuns:
| Serendipity17 a răspuns:

Depinde mai la ce te descurci mai bine si ce iti place tie. nu pot acum sa ti sugerez sa te apuci de informatica daca tu nu ai nici un habar sau nici o tragere de inima.

daca e sa te sfatuiesc pentru o slujba sigura pe viitor si cu ceva banuti da i la informatica