| Andreea_8621 a întrebat:

sunt in clasa a8 si trebuie sa tin un discurs depre profu de geografie... dati`mi si mie niste ideei pls! mersi mult:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Doar tu îl cunoşti, e greu să te ajutăm. Gândeşte-te la părţile lui bune, atitudinea faţă de elevi, felul de a explica, de a atrage copiii spre studiul geografiei, poate o întâmplare hazlie sau una impresionantă, mulţumiri din partea ta şi din partea clasei, urări de sănătate etc. Aţi putea face câte o diplomă (să deseneze cineva priceput cu tuş negru pe o coală A4 apoi trageţi la xerox şi completaţi pentru fiecare profesor cam aşa : D-l profesor Cutare, cel mai___ profesor din şcoala nr___localitatea___ La cel mai___ scrieţi un adjectiv care să îl caracterizeze şi să-i facă şi plăcere, nu "cel mai bun", şi în nici un caz "cel mai rău "! Succes!
Dacă vreţi un mic ajutor pentru examene, daţi click pe http://lecturirecenzate.ro/