| georgebig22 a întrebat:

Sunt in ultimul an de liceu si nu stiu ce sa fac, vreau sa fac postliceala FEG si nu stiu daca merita (pe ramura de asistent programator). Stiu sigur ca nu pot intra la o facultate si apelez la o scoala postliceala. Puteti sa imi spuneti daca FEG este buna? Si daca nu, imi puteti da exemple de posliceale cu acest profil? Multumesc anticipat!(am speranta de a raspunde cineva care a facut aceasta scoala sau daca are o cunostinta care a facut-o)

1 răspuns:
| Velicu_Bibi_2001 a răspuns:

După spusele unei cunoștințe, această postliceala este bună, are promovabilitate de cel puțin 80% deci zic că ai putea să încerci.
Altă postliceala pe acest profil - Atlas