| anonim_4396 a întrebat:

Buna,Sunt însărcinată in 2 săptămâni e normal sa am o stare de rau si dureri sub burta plus dureri de picioare si de spate(rare ori cu înțepături) atat de devreme? Daca da ...de ce?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare femeie este diferita, si durerile de burtica sau starile de rau pot apare la unele femei si la altele nu.
Cat privesc durerile de picioare si de spate, au alta cauza, nu de sarcina la 2 saptamani. Cel ami probabil ai stat pe scaun sau in pat intr-o pozitie rea si a aparut durerea.
Durerile de spate si picioare le puteam avea toti, fara sa fie vorba de o sarcina.