| RRSh a întrebat:

Sunt si eu la sfarsitul clasei a VIII-a si nu stiu la ce liceu ar trebui sa ma duc. Sunt din Timisoara si as vrea sa stiu care dintre aceste licee(Grigore Moisil sau C. D. Loga) este mai bun pentru mine, deoarece eu sunt pasionat de matematica si as vrea sa fac si informatica.
Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| AdeeLinna22 a răspuns:

Loga... si parintii mei ar fi vrut sa merg acolo dar nu vreau imi trebuie mult mai multa matematica iar eu anul acesta am 6, 50 media generala la mate...

2 răspunsuri:
| MikeyC a răspuns:

Mai Ales C.D. Loga e bun maiales ca la mate info poti intra cu8.05 si is 120 de locuri mai bine mergi la C D loga

| RRSh explică:

Oke.dar care sunt motivele, mai concrete, pentru care spuneti ca e mai bine la loga? Adica.de cu nu Moisil? Avantaje si dezavantaje.big grin