| Mony a întrebat:

Buna,
sunt studenta Erasmus si din pacate m-am ales cu o restanta. Ce se intampla daca nu promovezi deloc examenele (nu realizezi nr de credite) sad?

6 răspunsuri:
| camitzu27 a răspuns:

Il vei da cand ajungi inapoi in Romania

| camitzu27 a răspuns:

Sau il dai acolo in restanta

| Mony explică (pentru camitzu27):

Si daca dau restanta aici si pic? mai am sanse la reevaluare acasa?

| camitzu27 a răspuns:

Le reiei acasa. Nu te lasa fara examen spui ca examenul a fost in limba respectiva si nu ai avut cum sa il dai si gata. Il dai in Ro

| Mony explică (pentru camitzu27):

A mai exsitat caz in care cineva sa trebuiasca sa dea inapoi grantul primit? Eu sincer nu am auzit

| camitzu27 a răspuns:

Nici eu nu am auzit de asa ceva