| AT211 a întrebat:

Sunt studentă în Anul 2, trebuia să fiu Anul 3, dar din motive personale nu m-am putut prezenta la toate examenele și am ajuns în pragul disperării, din nou în Anul 2, reînmatriculată. Nu înțeleg procedura acum, sunt în regim cu taxă și mi s-a spus că trebuie să plătesc creditele examenelor nepromovate, dar și taxa de an suplimentar. Creditele se plătesc separat față de taxa de școlarizare?
Mulțumesc!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, trebuie sa iei legatura cu cei de la secretariatul școlii si sa îi intrebi, ei stiu politica si ei te vor ajuta sa plătesti eșalonat in rate, multă sănătate.