Întrebare recomandată | simonamaria a întrebat:

Termin clasa a XII a si as vrea sa merg la Jurnalism, la Univeristatea Hyperion.As vrea sa stiu cum este,ce se studiaza si cum este ptogramul,in general... daca este cineva acolo, va rog cateva informatii big grin

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci probleme cu aceasta facultate privata. Daca ai bani pentru o astfel de facultate, restul este floare la ureche. Probleme trebuie sa-ti faci dupa aceea, daca esti interesat sa ai si un loc de munca.